Realizujeme kreativně velké i malé projekty.
U nás platíte pouze za služby, které opravdu využijete, nikoliv za balíčky služeb!

Nejen tvorba www stránek a webdesign
Naše společnost se zabývá tvorbou profesionálních, moderních a obchodně úspěšných internetových prezentací a E-shopů, programováním a webdesignem (vytvoříme úspěšný projekt na míru). Dále nabízíme SEO optimalizace SEO optimalizace (prosadíme projekt před konkurencí) a grafické práce (logotypy, letáky, vizitky…) – návrh, zpracování i výroba.

Ukázka realizací – reference k nahlédnutí:

Na vyžádání Vám velmi rádi poskytneme další reference, případně aktuálně dokončené projekty.

 

Proč mít www stránky?
Přes 8 mil. Čechů se pravidelně baví, hledá výrobky a služby na internetu. Vaše vlastní www stránky Vám dají jedinečnou příležitost je oslovit a nabídnout jim Vaše produkty.

9 z 10 Čechů nakupuje na internetu, 70% z nich používá k nakupování chytrý mobilní telefon. Mnoho z nich poptává i Vaše produkty. Dejte jim možnost stát se Vašimi zákazníky!

Až 85% hledá poskytovatele služeb. Oslovte tak 4 z 5 Vašich potencionálních zákazníků, kteří hledají Vaši nabídku na internetu.

Každý den přicházíte o zákazníky a tedy i o peníze jen proto, že máte zastaralé a zanedbané, nebo dokonce žádné www stránky?


VYTVOŘÍME VÁM E-SHOP NEBO WEB A NECHTE JEJ VYDĚLÁVAT
Vytvořte si novou pobočku Vaší firmy, která má nepřetržitou provozní dobu a žádné regionální omezení. Ušetříte náklady za reklamu, momentálně zcela jistě nejúčinnější formou propagace.