Realizujeme kreativně a s nadšením velké i malé projekty.
U nás platíte pouze za služby, které opravdu využijete, nikoliv za balíčky služeb!


img Nejen tvorba www stránek a webdesign

Naše společnost se zabývá tvorbou profesionálních, moderních a obchodně úspěšných internetových prezentací a E-shopů, programováním a webdesignem (vytvoříme úspěšný projekt na míru). Dále nabízíme SEO optimalizace (prosadíme projekt před konkurencí) a grafické práce (logotypy, letáky, vizitky…) – návrh, zpracování i výroba.


tvorba www stránek  Reference – tvorba www stránek a webdesign

tvorba E-shopů     tvorba E-shopů


tvorba www stránek  Proč mít www stránky?

Přes 6,5 mil. Čechů se pravidelně baví, hledá výrobky a služby na internetu. Vaše vlastní www stránky Vám dají jedinečnou příležitost je oslovit a nabídnout jim Vaše produkty.

Téměř 97% uživatelů nakupuje na internetu. Mnoho z nich poptává i Vaše produkty. Dejte jim možnost stát se Vašimi zákazníky!

80% hledá poskytovatele služeb. Oslovte tak 4 z 5 Vašich potencionálních zákazníků, kteří hledají Vaši nabídku na internetu.

Každý den přicházíte o zákazníky a tedy i o peníze jen proto, že máte zastaralé a zanedbané, nebo dokonce žádné www stránky?


tvorba www stránek         tvorba E-shopů

tvorba www stránek     administrační web


VYTVOŘÍME VÁM E-SHOP NEBO WEB A NECHTE JEJ VYDĚLÁVAT

Vytvořte si novou pobočku Vaší firmy, která má nepřetržitou provozní dobu a žádné regionální omezení. Ušetříte náklady za reklamu, momentálně zcela jistě nejúčinnější formou propagace.


tvorba www stránek     tvorba www stránek

tvorba www stránek     tvorba www stránek

webová vizitka     tvorba www stránek

tvorba www stránek     tvorba www stránek

tvorba www stránek     tvorba www stránek

tvorba E-shopů     tvorba E-shopů

Na vyžádání Vám velmi rádi poskytneme další reference, případně aktuálně dokončené projekty.


img SEO optimalizace – Prosadíme Váš projekt před konkurencí!

Jste zaběhnutá firma, která se chce ještě více prosadit na internetu? Nebo začínáte s podnikáním a zákazníci Vás nedokážou jednoduše a rychle vyhledat a oslovit?

Pomůžeme Vám s prosazením Vaší činnosti a zviditelněním před konkurencí. Postaráme se o podporu Vašeho podnikání a to nejen na internetu. Z uživatelů se stanou návštěvníci a z návštěvníků se stanou Vaši zákazníci!

Nabízíme SEO optimalizace Vašeho webu >>

img Grafické práce a design

Tvoříme logotypy, reklamní předměty, statické a flash bannery, billboardy i základní prezentační výrobky pro firmy – kreativní návrhy: vizitky, letáky, inzerce, razítka, katalogy, brožury…

Navrhneme i celkový firemní design (Corporate identity: jednotný vizuální styl), případně design Vašeho webu, nabízíme veškeré grafické práce, tedy cokoliv potřebujete!

Navrhneme logo, letáky, vizitky >>